Nieuwbouwmarkt van Het Baken van Meerstad: vrijdag 11 juli!
  1. Home
  2. Nieuws & Events
  3. Nieuwbouwmarkt van Het Baken van Meerstad: vrijdag 11 juli!

Nieuwbouwmarkt van Het Baken van Meerstad: vrijdag 11 juli!

**Let op: datum en locatie gewijzigd van dinsdag 1 juli naar vrijdag 11 juli bij Pandomo Makelaars**

Het Baken van Meerstad bestaat uit 30 appartementen die variëren in grootte van circa 73 m2 tot 138 m2. Met uitzondering van één vierkamerappartement heeft elke woning drie kamers – een ruimte woonkamer en twee slaapkamers – en een complete badkamer met mogelijkheid voor een ligbad. Enkele appartementen in de bovenste laag beschikken over een woonkamer die doorloopt tot aan de nok van het dak, waarmee een unieke ruimte ontstaat.

Wil je meer weten over wonen in Het Baken van Meerstad? Dan ben je van harte welkom op vrijdag 11 juli tussen 16.00-18.00 uur tijdens de nieuwbouwmarkt van Het Baken van Meerstad bij Pandomo Makelaars. Dit is een goed moment om je in alle rust te laten informeren over dit nieuwbouwproject.

Datum: Vrijdag 11 juli
Tijd: 16:00 – 18:00 uur
Locatie: Pandomo Makelaars, Griffeweg 81 – Groningen

De bouw start al dit najaar. Dus of je nu al gericht op zoek bent, of gewoon nieuwsgierig bent naar de mogelijkheden – dit is het moment om binnen te lopen en je vragen te stellen.

Wat kun je verwachten?

  • Financieel/ Hypotheek Hypotheekadviseurs geven inzicht in maandlasten, financieringsopties en de huidige rentekansen. Omdat de bouw bijna start, zijn er interessante voorwaarden te bespreken.
  • Ontwikkelaar/ Bouwer De ontwikkelaar is aanwezig om vragen te beantwoorden over het gebouw, het ontwerp, de planning en eventuele woningaanpassingen.
    Interieuradvies Speciaal voor deze bijeenkomst is er een interieuradviseur aanwezig die vrijblijvend met je meedenkt over de indeling, inrichting, stijl en afwerking. Zo sluit jouw nieuwbouwwoning straks helemaal aan op jouw wensen.
  • Keukenleverancier Laat je inspireren door de aanwezige keukenexpert en ontdek hoe je samen jouw droomkeuken kunt samenstellen.
  • Nieuwbouwmakelaars van Pandomo De makelaars van Het Baken van Meerstad staan klaar om je alles te vertellen over de woningen, beschikbaarheid en praktische zaken.
    Aanmelden is niet nodig – je kunt gewoon binnenlopen.

Interesse? Kom dan vrijdag 11 juli langs. Aanmelden is niet nodig!

Nieuwsgierig naar Het Baken van Meerstad? Kijk op de projectpagina.